• +371 25 419 600
 • info@betoart.lv

Dekoratīvās virsmas

microverlay
microverlay

Microverlay ™

Inovatīva dizaina virsma ar ļoti samazinātu biezumu, tikai 3 milimetri, un lielisku estētisko rezultātu.

Iespējas

 • Tas ļauj izveidot lielisku vienlaidu virsmu ar aizraujošu un nevainojamu vizuālo efektu. Microverlay™ sienas un grīdas ir viss vienā gabalā, absolūti bez šuvēm.
 • Microverlay ™ ir ļoti izturīga, ūdensnecaurlaidīga cementa bāzes apdare, to ir vienkārši lietot un augstām adhēzijas īpašībām. To var pielietot uz betona, mūra, riģipša un arī keramikas, koka, stikla, plastmasas un flīžē bez nepieciešamības tās noņemt.
 • Microverlay ™ var piemērot uz horizontālām un vertikālām virsmāmgan iekštelpās kā arī ārā apstākļos, privātmājās, publiskās vietās, veikalos un salonos, restorānos, bāros, viesnīcās, tirdzniecības centros un ekspozīcijas un tirdzniecības izstāžu paviljonos. Ar to var veikt kāpņu, vannasistabu, galdu, mēbeļu un citu aksesuāru apdari.
 • Šis materiāls ir piemērots ne tikai mūsdienu modernā minimālisma un videi, jo Microverlay™ sienas vai grīdas segums lieliski harmonizēs ar jebkuru arhitektūras stilu un arī ļauj radīt pievilcīgu dekoratīvu klasiku.
 • Personalizācijas iespējas ar šo novatorisko materiālu ir neticamas. Ar Microverlay ™ nav nekādu ierobežojumu uz iztēli: jūs varat izvēlēties no bezgalīgu klāstu krāsas, toņu un efektiem, piemēram, pulēta, apstrādāta ar skābi un Nuvolato apdari. Microverlay ™ padara katru telpu unikālu un brīnišķīgu. .

Deco Acid

Betona beicēšana ar skābi, kas atdzīvinās grīdu izskatu piešķirot tām unikālu un smalku virsmu ar vintage pieskārienu un patīkamu nodiluma efektu.
 • Beicētu virsmu iegūst izsmidzinot uz esošas virsmas īpašu skābes krāsvielu betonam, kas ķīimiski maina virmas krāsu. Betons absorbē skābes, uz metālu sāļu bāzes, izveidojot īpašus un burvīgus gaismas un ēnas efektus, toņus un nokrāsu variācijas. Katra ar skābi beicēta grīda būs unikāla un personiska.
 • Ar skābi beicētas virsmas iegūs pastāvigu un noturīgu toni. Atšķirībā no citām grīdu krāsām, kas izgatavotas uz sveķu bāzes, ar skābi tonētās grīdas saglabās savu smalko izskatu laika gaitā, tās neizbalēs vai nesaplaisās jo tām ir ļoti augsta nodilumizturība. Šis risinājums ir ļoti efektīvs, lai izveidotu virsmas, kas ir estētiski pievilcīgas un praktiskas, tajā pašā laikā būs piemērotas , piemēram, veikaliem, izstāžu zālēs, publiskās vietās,un tirdzniecības centri pakļautas biežai cilvēku kustībai.
Decoacid
Duro Color

Pulēta betona Duro-Color sitēma

Apvieno šķidro grīdas cietinātāju, betona krāsvielu un aizsargmateriālu, kas dziļi iekļūst betona virsmā lai nocietinātu un pasargātu grīdu no UV izbalēšanas un traipiem.

Piešķiriet bagātīgu krāsu standarta pelēkām betona grīdām ar Duro-Floor krāsu sistēmu, kas īpaši paredzēta izmantošanai ar dimantu pulētām betona grīdām

Paredzēta lietošanai ar dimantiem apstrādātām un pulētām betona grīdām.

Ietver Duro-Color krāsvielas koncentrātu, Duro-Nox LSC šķidro grīdas cietinātāju un Duro-Shield UV filtru pret krāsas izbalēšanu un traipu aizsardzību.

 • Izstrādāta kā ilgstspējīga grīdu sistēma ar samazinātu ietekmi uz vidi.
 • Betona virsma netiek kodināta
 • Rada nodilumizturīgas grīdas ar uzlabotu ilgmūžību

OXYDECOR™

Jauna, ekstraordināra dekoratīvā pārklājuma līnija no Isoplam®, kas spēj atveidot rūsējoša vai zinkota tērauda efektu uz virsmām arhitekturā un mūsdienu dizainā.

OXYRUST ir krāsas pārklājums ar rūsas efektu, kas ļauj padarīt vertikālas virsmas maksimāli indentiskas sarūsējuša tērauda izskatam un faktūrai.

Oxyzinc ir dekoratīvais krāsojums, kas ļauj padarīt sienas, kas līdzīgas estētiskā un vizuālā izskatā cinkota tērauda paneļiem.

Oxyrust
Terrazo2

Terrazzo grīdas

Īpaši izstrādāti produkti virsmām ar lielisku estētisko izskatu, kas apmierinās klientu prasības pēc dekoratīvām grīdām.

Ir pieejamas dažādas harmoniskas krāsu kombinācijas gan “Venetian terrazzo”, ar izceltu reljefu eksterjēram, gan pulētas ar dzirkstošu spīdumu. .

Pielietojums
 • Pupbliskās telpas
 • Veikali, restorāni
 • Parki, pagalmi, ietves, piebraucamie ceļi
 • Privātmājas