• +371 25 419 600
  • info@betoart.lv

Produkti betonam

Virsmu nocietinašana un aizsardzība

Lai betona grīdas kalpotu pēc iespējas ilgāk, tās nepieciešams aizsargāt, kā arī, ja grīdas ir pareizi apstrādātas, tās būs vieglāk kopt, tās iegūs estētisku izskatu un tas ļaus ieekonomēt daudz līdzekļu to turpmākajā ekspluatācijas laikā.

Lasīt vairāk
Bio-Nox
Veidņu eļļas

Izmatojot kvalitatīvas veidņu eļļas un emulsijas, betona virsmas iegūs vienmērīgu nokrāsu un minimālu porainību. It sevišķi nozīmīgi tas ir eksponētām betona virsmām. Kā arī, pastāvīgi izmantojot Nox-Crete veidņu eļļas – samazinās formu tīrīšanas un uzturesanas izmaksas, formas kļūst pašattīrošas.

Lasīt vairāk
Monofilm
Ūdens iztvaikošanas reducētāji un virsmas cietēšanas palēninātājs

Izveido monomolekulāru slāni, kas samazina virsmas mitruma iztvaikošanos līdz 80% vējainā laikā un 40% saules gaismā.

Lasīt vairāk
Monofilm
Virsmu cietinātāji un blīvētāji

Cietināšanas savienojums, kas reaģē ar svaigu betonu cietē virsmu noblīvējot to nemainot parasto betona virsmas faktūru.

Lasīt vairāk
Duro Nox LS
Betona grīdu cietinātāji/blīvētāji

Samazina virsmu porainību un palielina virsmas aizsargspējas pret lielāko daļu organisko skābju, sārmju, sāļu, pārtikas tauku eļļas un citu ķīmisko vielu iesūkšanos betona virsmā. Samazina ūdens absorbciju.

Lasīt vairāk
bioclean
Virsmu tīrišanai

Spēcīgs, ar ūdeni atšķaidāms tīrītājs, kas dziļi iesūcas betona grīdu un sienu virsmās, lai droši un efektīvi attīrītu virsmu no piesārņojuma.

Lasīt vairāk
Topseal
Hidroizolācija un hidrofobi
Lasīt vairāk
Pašizlīdzinošās grīdas
Lasīt vairāk