• +371 25 419 600
 • info@betoart.lv

Dekoratīvās virsmas

ceo1

Microverlay ™

Inovatīva dizaina virsma ar ļoti samazinātu biezumu, tikai 3 milimetri, un lielisku estētisko rezultātu.

Iespējas

 • Tas ļauj izveidot lielisku vienlaidu virsmu ar aizraujošu un nevainojamu vizuālo efektu. Microverlay™ sienas un grīdas ir viss vienā gabalā, absolūti bez šuvēm.
 • Microverlay ™ ir ļoti izturīga, ūdensnecaurlaidīga cementa bāzes apdare, to ir vienkārši lietot un augstām adhēzijas īpašībām. To var pielietot uz betona, mūra, riģipša un arī keramikas, koka, stikla, plastmasas un flīžē bez nepieciešamības tās noņemt.
 • Microverlay ™ var piemērot uz horizontālām un vertikālām virsmāmgan iekštelpās kā arī ārā apstākļos, privātmājās, publiskās vietās, veikalos un salonos, restorānos, bāros, viesnīcās, tirdzniecības centros un ekspozīcijas un tirdzniecības izstāžu paviljonos. Ar to var veikt kāpņu, vannasistabu, galdu, mēbeļu un citu aksesuāru apdari.
 • Šis materiāls ir piemērots ne tikai mūsdienu modernā minimālisma un videi, jo Microverlay™ sienas vai grīdas segums lieliski harmonizēs ar jebkuru arhitektūras stilu un arī ļauj radīt pievilcīgu dekoratīvu klasiku.
 • Personalizācijas iespējas ar šo novatorisko materiālu ir neticamas. Ar Microverlay ™ nav nekādu ierobežojumu uz iztēli: jūs varat izvēlēties no bezgalīgu klāstu krāsas, toņu un efektiem, piemēram, pulēta, apstrādāta ar skābi un Nuvolato apdari. Microverlay ™ padara katru telpu unikālu un brīnišķīgu. .

Deco Acid

Betona beicēšana ar skābi, kas atdzīvinās grīdu izskatu piešķirot tām unikālu un smalku virsmu ar vintage pieskārienu un patīkamu nodiluma efektu.
 • Beicētu virsmu iegūst izsmidzinot uz esošas virsmas īpašu skābes krāsvielu betonam, kas ķīimiski maina virmas krāsu. Betons absorbē skābes, uz metālu sāļu bāzes, izveidojot īpašus un burvīgus gaismas un ēnas efektus, toņus un nokrāsu variācijas. Katra ar skābi beicēta grīda būs unikāla un personiska.
 • Ar skābi beicētas virsmas iegūs pastāvigu un noturīgu toni. Atšķirībā no citām grīdu krāsām, kas izgatavotas uz sveķu bāzes, ar skābi tonētās grīdas saglabās savu smalko izskatu laika gaitā, tās neizbalēs vai nesaplaisās jo tām ir ļoti augsta nodilumizturība. Šis risinājums ir ļoti efektīvs, lai izveidotu virsmas, kas ir estētiski pievilcīgas un praktiskas, tajā pašā laikā būs piemērotas , piemēram, veikaliem, izstāžu zālēs, publiskās vietās,un tirdzniecības centri pakļautas biežai cilvēku kustībai.
ceo1
ceo1
ceo1

Pulēta betona Duro-Color sitēma

Apvieno šķidro grīdas cietinātāju, betona krāsu un aizsargmateriālu, lai bloķētu dziļi iekļūst krāsas, nocietinātu un pasargātu grīdu no UV izbalēšanas un traipiem.

Paredzēta lietošanai ar dimantiem apstrādātām un pulētām betona grīdām.

Ietver Duro-Color krāsvielas koncentrātu, Duro-Nox LSC šķidro grīdas cietinātāju un Duro-Shield UV filtru pret krāsas izbalēšanu un traipu aizsardzību.

 • Izstrādāta kā ilgstspējīga grīdu sistēma ar samazinātu ietekmi uz vidi.
 • Betona virsma netiek kodināta
 • Rada nodilumizturīgas grīdas ar uzlabotu ilgmūžību

OXYDECOR™

The new line of extraordinary Isoplam® decorative painting able to recreate the effect of highly prized materials in architecture and in contemporary design such as corten steel and galvanized steel.

Oxyrust is the rust effect paint that allows making wonderful vertical surfaces identical in appearance to rusted panels of corten steel.

Oxyzinc is the decorative painting that allows making walls similar in esthetic and visual result to galvanized steel panels.

ceo1